ОУ Д-р Иван Селимински - Сливен1

Отиване към съдържанието

Главно меню

Ученици - начален етап

Ученици

2013/2014 учебна година

Иван Иванов Николов - I място в Математически турнир "Черноризец Храбър", I място в математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков", II място в Математически турнир "Иван Салабашев", I място в областен кръг на математическо състезание "Европейско кенгуру", I място във Великденско математическо състезание
Мила Николаева Колева
- I място в Коледно математическо състезание, II място в Математически турнир "Черноризец Храбър", II място във Великденско математическо състезание, III място в областен кръг на математическо състезание "Европейско кенгуру". Първо място в конкурс за рисунка на ДПП "Сините камъни" - "Пеперудите - разперили криле, вместо цвят - събрали цветове".
Стефания Стефанова Данчева
- I място в математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков", III място в областен кръг на математическо състезание "Европейско кенгуру"
Адриана Данаилова Димитрова - I място в Математически турнир "Иван Салабашев", III място в областен кръг на математическо състезание "Европейско кенгуру"
Ивана Иванова Панайотова
- II място в областен кръг на математическо състезание "Европейско кенгуру", III място в Коледно математическо състезание
Мила Красинова Петкова - I място във Великденско математическо състезание
Евгени Емилиянов Петров - I място в математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков"
Йоан Мартинов Благоев - II място в математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков"
Дамян Иванов Димов - II място в Математически турнир "Иван Салабашев"
Рая Георгиева Димитрова - II място в областен кръг на математическо състезание "Европейско кенгуру"
Давид Ангелов Тодоров - II място в областен кръг на математическо състезание "Европейско кенгуру"
Алекс Пенев Иванов - II място в Коледно математическо състезание
Биляна Димитрова Коджабашева - II място в Коледно математическо състезание
Полина Дианова Иванова - II място в Коледно математическо състезание
Цветелина Тихомирова Цанкова - II място в Коледно математическо състезание
Петър Атанасов Михайлов
- II място в Математически турнир "Иван Салабашев"
Мартин Петков Калайджиев - III място в математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков"
Борислав Диянов Георгиев - III място в Математически турнир "Иван Салабашев"
Иван Димитров Кънев - III място в Математически турнир "Иван Салабашев"
Йоан Златинов Попов - III място в математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков"

Кристиана Пламенова Парушева - III място в областен кръг на математическо състезание "Европейско кенгуру"


Кристиана Парушева - поощрителна награда в национален конкурс за коледна картичка на Художествена галерия "Д. Добрович"

Мила Красинова Петкова и Елица Христова Баева - класирани за национален кръг на състезанието "Ключът на музиката"

НАГРАДЕНИ УЧЕНИЦИ ПО СЛУЧАЙ 24 МАЙ

ЗА ОТЛИЧНИ РЕЗУЛТАТИ В УЧЕБНИЯ ПРОЦЕС

1. Слави Красен Вълков ІV А
2. Мила Красенова Петкова ІV Б
3. Йоан Златинов Попов ІV В


Разгледай във facebook галерията със снимки от награждаването на 24 май 2014 година!

2012/2013 учебна година

Мила Николаева Колева от втори клас и Мартин Николаев Колев от четвърти клас - първо място и златен медал в национален кръг на състезанието по английски език на Кеймбридж училищата в България.
Иван Иванов Николов
- I място в математически турнир "Черноризец Храбър", I място във Великденско математическо състезание, II място в Коледно математическо състезание, III място в математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков"
Мила Николаева Колева - I място в математически турнир "Иван Салабашев", I място във Великденско математическо състезание, II място в математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков"
Цветелина Тихомирова Цанкова - I място в мат. състезание "Европейско Кенгуру", II място в Коледно математическо състезание, III място във Великденско математическо състезание
Пламен Огнянов Желев - I място в Коледно математическо състезание, III място в математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков", III място във Великденско математическо състезание
Ивана Иванова Панайотова - I място в математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков", III място във Великденско математическо състезание
Давид Ангелов Тодоров - I място в мат. състезание "Европейско Кенгуру"
Бурак Бора Бали - II място в Коледно математическо състезание
Елия Руменова Арсова - II място в Коледно математическо състезание
Борислав Диянов Георгиев - III място в мат. състезание "Европейско Кенгуру"
Милен Иванов Костадинов - III място във Великденско математическо състезание
Маргарита Анатолиева Стоянова - III място във Великденско математическо състезание

24 май 2013 г.

Мила Николаева Колева и Мартин Николаев Колев - награди за изявени ученици от Община Сливен по случай 24 май - Денят на славянската писменост и българската просвета и култура

http://www.sliven.bg/index.csp?f=news-110614

Номинирани ученици за 24 май 2013 г.

Габриела Великова Великова IV "в" клас - за цялостен принос
Мартин Николаев Колев
IV "а" клас - за постижения в областта на английския език
Валентин Христов Бонев
IV "а" клас - за спортни постижения

2011/2012 учебна година

Александър Дойчинов Георгиев
I място в Коледно математическо състезание

Георги Добринов Иванов
I място в Коледно математическо състезание

Давид Ангелов Тодоров
II място в Коледно математическо състезание

Кристиана Пламенова Парушева

I място в Коледно математическо състезание, III място във Великденско математическо състезание

Явор Георгиев
I място в Математическо състезание "Европейско кенгуру"

Цветелина Тихомирова Цанкова
II място в Коледно математическо състезание

Вивиан Венциславова Михнева
III място в Коледно математическо състезание

Йоан Златинов Попов
II място в Математически турнир "Иван Салабашев"

Диляна Тошкова Гичева

II място в Коледно математическо състезание, III място в "Европейско кенгуру", III място в Математически турнир "Иван Салабашев"

Маргарита Анатолиева Стоянова
III място в Коледно математическо състезание

Христина Бъчварова
III място в Математическо състезание "Европейско кенгуру"

Иван Иванов Николов
III място в Коледно математическо състезание

Наградени ученици на 24 май за цялостен принос

Диляна Тошкова Гичева ІV "а" клас
Лилия Дичева Узунова ІV "б" клас
Христина Дончева Бъчварова ІV "в" клас


2010/2011 учебна година

Тина-Мария Димитрова Бурова

I място в Математически турнир "Иван Салабашев".
I място в Коледно математическо състезание.
III място в есенния математически турнир "Черноризец Храбър" в град Ямбол.
IV място в XXX национални зимни математически състезания в град Бургас.  
I място в областен кръг на интердисциплинарно състезание "Знам и мога".
I място в областен кръг на олимпиадата по математика.
II място в математическо състезание "Европейско кенгуру".

Живомир Тодоров Тодоров
II място в Математически турнир "Иван Салабашев".
III място в областен кръг на олимпиадата по математика

Силвия Егова
I място в областен кръг на олимпиадата по математика
II място в математическо състезание "Европейско кенгуру"

Веселина Георгиева Георгиева
I място в национално състезание по информационни технологии.
(награда на публиката)
I място във Великденско математическо състезание.
II място
в Коледно математическо състезание.
III място в математическо състезание "Европейско кенгуру".

Валентин Христов Бонев
I място в Математически турнир "Иван Салабашев".
II място в математическо състезание "Европейско кенгуру"

Митко Огнянов Желев
I място в Коледно математическо състезание

Мария Росенова Събева
I място в Математически турнир "Иван Салабашев".
III място в математическо състезание "Европейско кенгуру"

Александра Юриева Йорданова

II място в областен кръг на олимпиадата по математика. II място във Великденско математическо състезание

Мими Кънчева Дънекова
III място в Коледно математическо състезание

Христина Дончева Бъчварова
II място в математическо състезание "Европейско кенгуру"

Мила Красенова Петкова

I място в Коледно математическо състезание

Йоан Златинов Попов
II място във Великденско математическо състезание

Диляна Тошкова Гичева
III място в математическо състезание "Европейско кенгуру"

Слави Красен Вълков
III място в Коледно математическо състезание

Номинации за 24 май 2011 година:

За цялостен принос и издигане авторитета на училището и града: Тина-Мария Бурова и Веселина Георгиева
Математик на випуска:
Силвия Валериева Егова
Спортист на випуска:
Недялко Йорданов Кръстев
Художник на випуска:
Даниел Николаев Динев

Тина-Мария Димитрова Бурова и Веселина Георгиева Георгиева получиха и награди от община Сливен и бяха наградени от кмета Йордан Лечков за своите високи постижения.

2009/2010 учебна година

Васил Радков Йорданов

Сребърен медал в XXIX Зимни математически състезания в град Русе.
I място в математическо състезание "Цвятко Самарджиев" в Габрово. I място в математическо състезание "Хитър Петър" и III място в математически турнир „Черноризец Храбър” в Габрово. I място в математически турнир "Иван Салабашев". I място в Коледно математическо състезание.  I място в областен кръг на олимпиадата по математика. II място във Великденско математическо състезание.
Васил Радков Йорданов
отново е номиниран за наградите на фондация "Бербатов" в област Наука за високите си постижения в областта на математиката.

Тина-Мария Димитрова Бурова

I място в областен етап на математическо състезание "Европейско кенгуру" и класиране за национален етап.
I място във Великденско математическо състезание.
I място в общински и
III място в областен етап на интердисциплинарно състезание "Знам и мога".
III място в Коледно математическо състезание.

Веселина Георгиева Георгиева

III място в национално състезание по ИТ - класиране на публиката.
II
място в областен етап на мат. състезание "Европейско кенгуру".
III място във Великденско математическо състезание.

Станислава Светозарова Сярова
I място в Коледно математическо състезание

Илиян Митков Русев

I място в Коледно математическо състезание. III място в областен кръг на олимпиадата по математика. III място в областен етап на мат. състезание "Европейско кенгуру". III място във Великденско математическо състезание

Живомир Тодоров Тодоров

II място в Коледно математическо състезание

Силвия Валериева Егова

I място в математически турнир "Иван Салабашев". I място в Коледно математическо състезание

Мария Росенова Събева

II място в Коледно математическо състезание, III място в мат. състезние "Европейско кенгуру" и във Великденско математическо състезание

Диляна Тошкова Гичева

I място в математически турнир "Иван Салабашев". III място в Коледно математическо състезание

Недялко Йорданов Кръстев

II място в областен етап на мат. състезание "Европейско кенгуру"
II място във Великденско математическо състезание

Даниел Николаев Динев

II място в областен етап на мат. състезание "Европейско кенгуру". III място в математически турнир "Иван Салабашев"

Йордан Георгиев Георгиев

II място в математически турнир "Иван Салабашев". III място в Коледно математическо състезание

Христина Дончева Бъчварова

I място в областен етап на матем. състезание "Европейско кенгуру"

Виктория Петрова Перфанова
II място в Коледно математическо състезание

Атанас Янчев Котов
II място в Коледно математическо състезание

Валентин Христов Бонев
II място във Великденско математическо състезание

Женя Иванова Димитрова

III място в областен етап на мат. състезaние "Европейско кенгуру"

Дамян Здравков Атанасов
III място в Коледно математическо състезание

Номинации на четвъртокласници за 24 май 2010 г.

Математика                                                                                
Васил Радков Йорданов

Хуманитарни науки
Ивайло Кирилов Киров

Изкуство
Милица Николаева Русева

2008/2009 учебна година

Пламен Радев

I място в национално състезание по информационни технологии

Димитър Каразапрянов

I място в математическо състезание "Европейско кенгуру" и 19-то място в национален кръг, III място в мат. турнир "Иван Салабашев"

Веселина Георгиева

I място в град Сливен в математически турнир "Иван Салабашев"

Васил Радков Йорданов

I награда в Национален пролетен конкурс по математика "Роман Хайнацки", II място в математическо състезание "Математика, здравей" в Габрово, I място в "Европейско кенгуру" и в математически турнир "Иван Салабашев", I място във Великденско математическо състезание. Номиниран за наградите на фондация "Бербатов" в раздел Наука и спечелил II място.

Тина-Мария Бурова

II място в областен етап на национален конкурс "Бог е любов" - раздел проза

Тина-Мария Бурова
III място в областен етап на математическо състезание "Европейско кенгуру"

Милица Русева, Александра Цанкова, Елена Янакиева, Йоана Желева
8 място в международен конкурс за рисунка "Деца на пътя"

Гергана Ангелова -
Три втори места в областен етап на конкурса "Бог е любов" в раздели поезия, проза и рисунка
Силвия Памукова
- II място в областен етап на мат. състезание "Европейско кенгуру"
Габриела Калчева
- I място в областен етап на национален конкурс "Бог е любов" - раздел поезия
Николета Танкева
- II място в математически турнир "Иван Салабашев"
Стивън Момчев
- II място във Великденско математическо състезание
Аделина Фендрина
- II място в областен етап на мат. състезание "Европейско кенгуру"
Диляна Гичева
- II място във Великденско математическо състезание
Йордан Атанасов
- III място в математически турнир "Иван Салабашев"
Мария Вълева
- III място в областен етап на мат. състезание "Европейско кенгуру"
Недялко Кръстев
- III място в математически турнир "Иван Салабашев"


Наградени ученици на 24 май 2009 г.
за активно участие в училищния живот
и за високи постижения в областта на науката и спорта:



Димитър Каразапрянов, Пламен Радев,
Аделина Фендрина, Боряна Савова,
Мария Вълева, Йордан Тодоров,
Васил Йорданов, Александър Иванов,
Рафаел Кънев, Недялко Кръстев,
Божидар Темелков, Мирослава Въндева





 

1стр.      2стр.

 
Назад към съдържанието | Назад към главното меню