ОУ Д-р Иван Селимински - Сливен1

Отиване към съдържанието

Главно меню

Ученици - начален етап

Ученици

2011/2012 учебна година

Александър Дойчинов Георгиев
I място в Коледно математическо състезание

Георги Добринов Иванов
I място в Коледно математическо състезание

Давид Ангелов Тодоров
II място в Коледно математическо състезание

Кристиана Пламенова Парушева

I място в Коледно математическо състезание, III място във Великденско математическо състезание

Явор Георгиев
I място в Математическо състезание "Европейско кенгуру"

Цветелина Тихомирова Цанкова
II място в Коледно математическо състезание

Вивиан Венциславова Михнева
III място в Коледно математическо състезание

Йоан Златинов Попов
II място в Математически турнир "Иван Салабашев"

Диляна Тошкова Гичева

II място в Коледно математическо състезание, III място в "Европейско кенгуру", III място в Математически турнир "Иван Салабашев"

Маргарита Анатолиева Стоянова
III място в Коледно математическо състезание

Христина Бъчварова
III място в Математическо състезание "Европейско кенгуру"

Иван Иванов Николов
III място в Коледно математическо състезание

Наградени ученици на 24 май за цялостен принос

Диляна Тошкова Гичева ІV "а" клас
Лилия Дичева Узунова ІV "б" клас
Христина Дончева Бъчварова ІV "в" клас


2010/2011 учебна година

Тина-Мария Димитрова Бурова

I място в Математически турнир "Иван Салабашев".
I място в Коледно математическо състезание.
III място в есенния математически турнир "Черноризец Храбър" в град Ямбол.
IV място в XXX национални зимни математически състезания в град Бургас.  
I място в областен кръг на интердисциплинарно състезание "Знам и мога".
I място в областен кръг на олимпиадата по математика.
II място в математическо състезание "Европейско кенгуру".

Живомир Тодоров Тодоров
II място в Математически турнир "Иван Салабашев".
III място в областен кръг на олимпиадата по математика

Силвия Егова
I място в областен кръг на олимпиадата по математика
II място в математическо състезание "Европейско кенгуру"

Веселина Георгиева Георгиева
I място в национално състезание по информационни технологии.
(награда на публиката)
I място във Великденско математическо състезание.
II място
в Коледно математическо състезание.
III място в математическо състезание "Европейско кенгуру".

Валентин Христов Бонев
I място в Математически турнир "Иван Салабашев".
II място в математическо състезание "Европейско кенгуру"

Митко Огнянов Желев
I място в Коледно математическо състезание

Мария Росенова Събева
I място в Математически турнир "Иван Салабашев".
III място в математическо състезание "Европейско кенгуру"

Александра Юриева Йорданова

II място в областен кръг на олимпиадата по математика. II място във Великденско математическо състезание

Мими Кънчева Дънекова
III място в Коледно математическо състезание

Христина Дончева Бъчварова
II място в математическо състезание "Европейско кенгуру"

Мила Красенова Петкова

I място в Коледно математическо състезание

Йоан Златинов Попов
II място във Великденско математическо състезание

Диляна Тошкова Гичева
III място в математическо състезание "Европейско кенгуру"

Слави Красен Вълков
III място в Коледно математическо състезание

Номинации за 24 май 2011 година:

За цялостен принос и издигане авторитета на училището и града: Тина-Мария Бурова и Веселина Георгиева
Математик на випуска:
Силвия Валериева Егова
Спортист на випуска:
Недялко Йорданов Кръстев
Художник на випуска:
Даниел Николаев Динев

Тина-Мария Димитрова Бурова и Веселина Георгиева Георгиева получиха и награди от община Сливен и бяха наградени от кмета Йордан Лечков за своите високи постижения.

2009/2010 учебна година

Васил Радков Йорданов

Сребърен медал в XXIX Зимни математически състезания в град Русе.
I място в математическо състезание "Цвятко Самарджиев" в Габрово. I място в математическо състезание "Хитър Петър" и III място в математически турнир „Черноризец Храбър” в Габрово. I място в математически турнир "Иван Салабашев". I място в Коледно математическо състезание.  I място в областен кръг на олимпиадата по математика. II място във Великденско математическо състезание.
Васил Радков Йорданов
отново е номиниран за наградите на фондация "Бербатов" в област Наука за високите си постижения в областта на математиката.

Тина-Мария Димитрова Бурова

I място в областен етап на математическо състезание "Европейско кенгуру" и класиране за национален етап.
I място във Великденско математическо състезание.
I място в общински и
III място в областен етап на интердисциплинарно състезание "Знам и мога".
III място в Коледно математическо състезание.

Веселина Георгиева Георгиева

III място в национално състезание по ИТ - класиране на публиката.
II
място в областен етап на мат. състезание "Европейско кенгуру".
III място във Великденско математическо състезание.

Станислава Светозарова Сярова
I място в Коледно математическо състезание

Илиян Митков Русев

I място в Коледно математическо състезание. III място в областен кръг на олимпиадата по математика. III място в областен етап на мат. състезание "Европейско кенгуру". III място във Великденско математическо състезание

Живомир Тодоров Тодоров

II място в Коледно математическо състезание

Силвия Валериева Егова

I място в математически турнир "Иван Салабашев". I място в Коледно математическо състезание

Мария Росенова Събева

II място в Коледно математическо състезание, III място в мат. състезние "Европейско кенгуру" и във Великденско математическо състезание

Диляна Тошкова Гичева

I място в математически турнир "Иван Салабашев". III място в Коледно математическо състезание

Недялко Йорданов Кръстев

II място в областен етап на мат. състезание "Европейско кенгуру"
II място във Великденско математическо състезание

Даниел Николаев Динев

II място в областен етап на мат. състезание "Европейско кенгуру". III място в математически турнир "Иван Салабашев"

Йордан Георгиев Георгиев

II място в математически турнир "Иван Салабашев". III място в Коледно математическо състезание

Христина Дончева Бъчварова

I място в областен етап на матем. състезание "Европейско кенгуру"

Виктория Петрова Перфанова
II място в Коледно математическо състезание

Атанас Янчев Котов
II място в Коледно математическо състезание

Валентин Христов Бонев
II място във Великденско математическо състезание

Женя Иванова Димитрова

III място в областен етап на мат. състезaние "Европейско кенгуру"

Дамян Здравков Атанасов
III място в Коледно математическо състезание

Номинации на четвъртокласници за 24 май 2010 г.

Математика                                                                                
Васил Радков Йорданов

Хуманитарни науки
Ивайло Кирилов Киров

Изкуство
Милица Николаева Русева

2008/2009 учебна година

Пламен Радев

I място в национално състезание по информационни технологии

Димитър Каразапрянов

I място в математическо състезание "Европейско кенгуру" и 19-то място в национален кръг, III място в мат. турнир "Иван Салабашев"

Веселина Георгиева

I място в град Сливен в математически турнир "Иван Салабашев"

Васил Радков Йорданов

I награда в Национален пролетен конкурс по математика "Роман Хайнацки", II място в математическо състезание "Математика, здравей" в Габрово, I място в "Европейско кенгуру" и в математически турнир "Иван Салабашев", I място във Великденско математическо състезание. Номиниран за наградите на фондация "Бербатов" в раздел Наука и спечелил II място.

Тина-Мария Бурова

II място в областен етап на национален конкурс "Бог е любов" - раздел проза

Тина-Мария Бурова
III място в областен етап на математическо състезание "Европейско кенгуру"

Милица Русева, Александра Цанкова, Елена Янакиева, Йоана Желева
8 място в международен конкурс за рисунка "Деца на пътя"

Гергана Ангелова -
Три втори места в областен етап на конкурса "Бог е любов" в раздели поезия, проза и рисунка
Силвия Памукова
- II място в областен етап на мат. състезание "Европейско кенгуру"
Габриела Калчева
- I място в областен етап на национален конкурс "Бог е любов" - раздел поезия
Николета Танкева
- II място в математически турнир "Иван Салабашев"
Стивън Момчев
- II място във Великденско математическо състезание
Аделина Фендрина
- II място в областен етап на мат. състезание "Европейско кенгуру"
Диляна Гичева
- II място във Великденско математическо състезание
Йордан Атанасов
- III място в математически турнир "Иван Салабашев"
Мария Вълева
- III място в областен етап на мат. състезание "Европейско кенгуру"
Недялко Кръстев
- III място в математически турнир "Иван Салабашев"


Наградени ученици на 24 май 2009 г.
за активно участие в училищния живот
и за високи постижения в областта на науката и спорта:



Димитър Каразапрянов, Пламен Радев,
Аделина Фендрина, Боряна Савова,
Мария Вълева, Йордан Тодоров,
Васил Йорданов, Александър Иванов,
Рафаел Кънев, Недялко Кръстев,
Божидар Темелков, Мирослава Въндева





 

1стр.      2стр.

 
Назад към съдържанието | Назад към главното меню