ОУ Д-р Иван Селимински - Сливен1

Отиване към съдържанието

Главно меню

Ученици - прогимназиален етап

Ученици

2010/2011 учебна година

Димитър Антоан Каразапрянов

I място в индивидуалното класиране в Националното състезание за ключови компетентности по природни науки в град Тетевен. II място в отборното класиране. Златен и сребърен медал и грамота от Министерство на образованието, младежта и науката.
III място в Коледно математическо състезание

Илиян Емилов Кермедчиев

I място в Математически турнир "Иван Салабашев". I място в Коледно математическо състезание. II място в Математически "Турнир на четирите града" (Бургас, Стара Загора, Сливен , Ямбол"). Трета награда в национално състезание по физика във Варна. III място в шосеен пробег "Карнобат". I място в областен кръг на тест по математика. I място в областен кръг на олимпиадата по математика. I място в областен кръг на мат. състезание "Европейско кенгуру". II място в областен кръг на олимпиадата по химия и опазване на околната среда. I място в областен кръг на олимпиадата по физика, допуснат до национален кръг. I място във Великденско мат. състезание. V място в национален кръг на олимпиадата по физика.

Димитър Иванов Събев

I място в Коледно математическо състезание. I място в математическо състезание "Европейско кенгуру". I място във Великденско математическо състезание.

Боряна Иванова Горанова

II място в Математически турнир "Иван Салабашев". III място в Коледно математическо състезание

Мария Валентинова Вълева

III място в Математически турнир "Иван Салабашев". II място в регионален кръг на състезанието по английски правопис Spelling Bee

Друми Иванов
II място в Коледно математическо състезание

Никола Терзиев
I място в Коледно математическо състезание

Йордан Георгиев
III място в Коледно математическо състезание


Галерия със снимки от награждаването на учениците, спечелили призови места в олимпиадите и състезанията.

НОМИНИРАНИ ЗА НАГРАЖДАВАНЕ УЧЕНИЦИ VІІ клас 2011 г.


ЦЯЛОСТЕН ПРИНОС

1.   Александра Божидарова Везирова VІІ В
2.   Илиян Емилов Кермедчиев VІІ Г
3.   Славея Славчева Цанева VІІ Г
4.   Христина Гочева Гочева VІІ Б
5.   Росица Михайлова Сярова VІІ В
6.   Мануела Йорданова Трендафилова VІІ А

ХУМАНИТАРНИ НАУКИ


1.   Димитър Щастливов Табаков VІІ Г
2.   Габриела Пламенова Татева VІІ Б
3.   Ива Станиславова Славова VІІ Д
4.   Мария Николаева Георгиева VІІ Д
5.   Барту Бора Бали VІІ А - английски език
6.   Радомир Митков Йовчев VІІ А

ПРИРОДО-МАТЕМАТИЧЕСКИ НАУКИ


1.   Стела Петрова Ставрева VІІ Г
2.   Боряна Иванова Горанова VІІ Г
3.   Веселина Стефанова Каръкова VІІ Б
4.   Нелита Георгиева Пенкова VІІ А
5.   Милен Чавдаров Милков VІІ В - екология
6.   Марина Красимирова Димитрова VІІ Б
7.   Михаела Милкова Харалампиева VІІ А
8.   Друми Динков Иванов VІІ А

ИЗКУСТВО


1.   Дария Иванова Кушкиева VІІ Г
2.   Вокална група


Снимки от награждаването

СПОРТ

1.   Станимир  Радостинов Дрянков VІІ Б
2.   Красен Тодоров Йорданов VІІ Г
3.   Диана Гавраилова Гавраилова VІІ Г
4.   Десислава Стефанова Динева VІІ Г
5.   Станислава Георгиева Николова VІІ А
6.   Теодора Станчева Илиева VІІ Г
7.   Росина Иванова Петрова VІІ Г

Отборно награждаване:
1.   Отбор по футбол
2.   Отбор по баскетбол - момичета
3.   Отбор по баскетбол - момчета
4.   Отбор по лека атлетика - момичета
5.   Отбор по лека атлетика - момчета

АКТИВНО УЧАСТИЕ В УЧИЛИЩНИЯ ЖИВОТ:


1.   Деметра Йорданова Данева VІІ А
2.   Христо Цанков Дончев VІІ А
3.   Христина Павлова Петкова VІІ А
4.   Памела Антоан Уехбе VІІ Д

"ЩЕДРО СЪРЦЕ"
- Грамота за организиране и осъществяване на благотворителни акции

VІІ В клас:
1.   Александра Божидарова Везирова
2.   Биляна Красимирова Тодорова
3.   Елена Ангелова Ангелова
4.   Бояна Захариева Калайджиева
5.   Росица Михайлова Сярова
6.   Антон Петров Марков

2009/2010 учебна година

Илиян Емилов Кермедчиев - I място в математически турнир "Иван Салабашев", I място в математическо състезание "Европейско кенгуру" и I място във Великденско мат. състезание.  I място в областен кръг на олимпиадата по математика.
Никола Радославов Терзиев - I място в Коледно математическо състезание и II място във Великденско математическо състезание. I място в областен кръг на олимпиадата по математика.
Станислав Росенов Размиров
- I място в мат. състезание "Европейско кенгуру", II място в математически турнир "Иван Салабашев". II място в областен кръг на олимпиадата по математика.
Светлина Петрова Василева
- I място в областен кръг на олимпиадата по математика. III място в математически турнир "Иван Салабашев".
Димитър Антоан Каразапрянов
- I място в областен кръг на олимпиадата по математика. I място в мат. състезание "Европейско кенгуру"
Боряна Иванова Георгиева
- I място в Коледно математическо състезание
Мила Петрова Пенчева
- II място в математически турнир "Иван Салабашев"
Димо Димчев Димитров
- II място в математически турнир "Иван Салабашев"
Добромир Иванов Палушев
- II място в областен кръг на олимпиадата по математика
Боряна Иванова Горанова
- II място във Великденско математическо състезание
Станислава Георгиева Николова
- III място в мат. турнир "Иван Салабашев"
Василен Емилов Георгиев
- III място в Коледно математическо състезание
Димитър Антоан Каразапрянов - I място в мат. състезание "Европейско кенгуру"
Яна Димова Богданова
- III място в мат. състезание "Европейско кенгуру"
Росина Иванова Петрова
- III място във Великденско математическо състезание
Ива Станиславова Славова - III място в областен кръг на олимпиадата по математика.

За своите постижения през 2009 г. Илиян Емилов Кермедчиев е номиниран за наградите на фондация "Бербатов" в област Наука.


Кристин Костадинова Баджева - I място в областен кръг на олимпиадата по химия
Атанас Иванов Иванов - I място в областен кръг на олимпиадата по химия
Станислав Росенов Размиров - I място в областен кръг на олимпиадата по химия
Добромир Иванов Палушев - II място в областен кръг на олимпиадата по химия
Светлина Петрова Василева - II място в областен кръг на олимпиадата по химия
Димо Димчев Димитров - III място в областен кръг на олимпиадата по химия
Георги Георгиев Русков - III място в областен кръг на олимпиадата по химия


Христина Гочева – І място в областен кръг на олимпиадата по БЕЛ
Мануела Трендафилова
– І място в областен кръг на олимпиадата по БЕЛ
Светлина Василева
– ІІ място в областен кръг на олимпиадата по БЕЛ
Славея  Цанева
– ІІ място в областен кръг на олимпиадата по БЕЛ
Мила Пенчева
– ІІІ място в областен кръг на олимпиадата по БЕЛ
Александра Везирова
– ІІІ място в областен кръг на олимпиадата по БЕЛ
Марина Димитрова
– ІІІ място в областен кръг на олимпиадата по БЕЛ
Мария Вълева - първо място в национално състезание по английски език
Славяна Червенкондева
- трето място в национално състезание по английски език
Мирия Божкова - отлично представяне на Трета национална олимпиада по история и цивилизация
Димитър Щастливов Табаков - I място в IX национален конкурс "Бог е любов"

Славея Цанева се класира на III място във втора възрастова група в националния музикален конкурс "Цветен камертон".

Станислав Росенов Размиров
- І място в областен кръг на олимпиадата по физика
Диньо Георгиев Георгиев
- ІІ място в областен кръг на олимпиадата по физика
Добромир Иванов Палушев
- ІІІ място в областен кръг на олимпиадата по физика

Аделина Георгиева Фендрина
- ІІ място в областен кръг на олимпиадата по география
Мария Николаева Георгиева
- І място в областен кръг на олимпиадата по география
Георги Георгиев Русков
- І място в областен кръг на олимпиадата по география
Мирослав Валентинов Иванов
- ІІ място в областен кръг на олимпиадата по география

Георги Георгиев Русков
- І място в областен кръг на олимпиадата по биология

Димитър Антоан Каразапрянов
- І място в областен кръг на олимпиадата по история
Аделина Георгиева Фендрина
- ІІ място в областен кръг на олимпиадата по история
Илиян Емилов Кермедчиев
- ІІ място в областен кръг на олимпиадата по история
Мирия Цветомирова Божкова
- І място в областен кръг на олимпиадата по история

Снимки от награждаването на заелите призови места в областния кръг на олимпиадите

 

Номинации за 24 май 2010 г.

За цялостен принос

Добромир Иванов Палушев
Светлина Петрова Василева

Хуманитарни науки
Мирия Цветомирова Божкова

Поощрения:
Миглена Веселинова Господинова
Калояна Георгиева Георгиева
Янка Иванова Михова
Деница Николаева Делева

Природо-математически науки
Георги Георгиев Русков
Димо Димчев Димитров
Христо Ивайлов Димитров

Математик на випуск 2010
Станислав Росенов Размиров

Изкуство
Кристин Костадинова Баджева
Ивета Йорданова Йовчева
Вокална група


Спорт
Даниел Веселинов Шишков
Николай Пламенов Харалампиев
Алескандър Златинов Петков
Александрина Василева Фандъкова
Петя Антониева Петкова
Теодора Христова Пейнерджиева
Николай Светославов Сивов
Велиян Валентинов Велев
Хакан Ведатов Караниев

Наградени ученици от община Сливен за 2009/2010 г.

Светлина Петрова Василева, Станислав Росенов Размиров, Георги Георгиев Русков, Добромир Иванов Палушев,
Мирия Цветомирова Божкова, Димитър Антоан Каразапрянов, Васил Радков Йорданов

2008/2009 учебна година


Мирия Божкова - I място в областен кръг на олимпиада по български език и литература, I място в областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация за VI клас
Велислава Петрова
- I място в областен кръг на олимпиадата по български език и литература за VII клас

Илиян Кермедчиев
- I място в областен кръг на олимпиадата по математика, I място в математически турнир "Иван Салабашев", I място във Великденско математическо състезание - V клас
Станислав Размиров
- I място в областен кръг на олимпиадата по математика за VI клас, I място в математически турнир "Иван Салабашев",   I място във Великденско математическо състезание - VI клас

Мария Георгиева
- I място в областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация за VI клас
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Христина Гочева
- II място в областен кръг на олимпиадата по български език и литература за V клас
Славея Цанева
- II място в областен кръг на олимпиадата по български език и литература за V клас
Надежда Велкова
- II място в областен кръг на олимпиадата по български език и литература за VI клас
Миглена Господинова
- II място в областен кръг на олимпиадата по български език и литература за VI клас

Димитър Табаков -  II място във Великденско математическо състезание - V клас
Георги Русков
-  II място във Великденско математическо състезание - VI клас
Христо Димитров - II място в математическо състезание "Европейско кенгуру"

Илиян Кермедчиев
- II място в областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация за V клас
Светлина Василева
- II място в областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация за VI клас
Петко Шидеров
- II място в областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация,
II място по химия и опазване на околната среда за VII клас

Хрипси Гарабедян
- II място в областен кръг на олимпиадата по биология и здравно образование за VII клас
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Кристин Баджева
- III място в областен кръг на олимпиадата по български език и литература за VI клас
Светлина Василева
- III място в областен кръг на олимпиадата по български език и литература за VI клас
Радинела Мравова
- III място в областен кръг на олимпиадата по български език и литература за VII клас

Траяна Козарова
- III място в областен кръг на олимпиадата по математика за VII клас

Диана Гавраилова
- III място в областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация за V клас
Добромир Палушев
- III място в областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация за VI клас
Траяна Козарова
- III място в областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация за VII клас

Ивайло Колев
- III място в областен кръг на олимпиадата по химия и опазване на околната среда за VII клас
Виолета Петрова
- III място в областен кръг на олимпиадата по биология и здравно образование за
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Милен Чавдаров Милков

II място в Общински конкурс "Вода - ти си самият живот", раздел Мултимедиен продукт - гр.Сливен, март 2009
I място в Национален конкурс "Природата - моето вдъхновение", раздел Мултимедийна презентация - гр. Шумен, април 2009
III място в VI Национален конкурс "Казанлъшка роза", направление Биология - гр. Казанлък, юни
Лауреат в Международния конкурс за фотография "Зеленая планета глазами детей", в рамките на Международен детски екологичен форум "Зелената планета 2009" - гр. Москва
III място в IV Национален конкурс "Морето не е за една ваканция", раздел Фотография - гр. Бургас
Номиниран за наградите на фондация "Бербатов"
в област Наука.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Седмокласници, класирани за Национален кръг на олимпиадата  по химия и опазване на околната среда:

Петко Шидеров
Ивайло Колев
Дани Мохсен
Хрипси Гарабедян
Радинела Мравова

Велислава Петрова
Траяна Козарева
Виолета Петрова
Стефан Петров
Милко Кунев

Никола Гривов
Рая  Павлова
Димитър Вълев
Цветелина Начева

Номинации за 24 май 2009 г.

За цялостен принос
Хрипси Гарабедян и Радинела Мравова

Хуманитарни науки
Велислава Петрова, Цветелина Начева, Сибел Коджа

Природо-математически науки
Петко Шидеров, Траяна Козарова, Ивайло Колев, Милко Кунев, Теодора Добрева, Димитър Вълчев, Стефан Петров

Активно участие в училищния живот
Никола Гривов

Спорт и изкуство
Сара Кунчева, Константина Георгиева

Мартин Михалев, Константина Георгиева, Виктория Светлинска, Щилиян Бойчев
Отбор по футбол с капитан Мартин Михалев
Отбор по баскетбол с капитан Константина Георгиева

 
 

1стр.      2стр.

 
Назад към съдържанието | Назад към главното меню