ОУ Д-р Иван Селимински - Сливен1

Отиване към съдържанието

Главно меню

Прогимназиален етап

Ученици

2016/2017 учебна година

Иван Иванов Николов – I място в Математически турнир "Черноризец Храбър", I място в Коледно математическо състезание, III място в Математически турнир "Проф. д-р "Д. Табаков"
Димитър Огнянов Желев - II място в Математически турнир "Иван Салабашев"
Мила Красинова Петкова - III място в Математически турнир "Черноризец Храбър"

2015/2016 учебна година

Иван Иванов Николов – I място в Математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков", I място в Математически турнир "Иван Салабашев",  III място в Коледно математическо състезание, III място във Великденско математическо състезание
Ивана Иванова Панайотова -  I място в Математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков", II място в областен кръг на математическо състезание на Асоциация "Кенгуру без граници", II място във Великденско математическо състезание
Марианна Емилова Кирилова – I място в Математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков", II място в Математически турнир "Иван Салабашев"
Борис Свиленов Стоянов – I място в Математически турнир "Иван Салабашев"
Адриана Данаилова Димитрова – III място в Математически турнир "Иван Салабашев"
Вениамин Стефанов Тенев – III място в Математически турнир "Иван Салабашев"

Класирани ученици в областните кръгове на олимпиадите

Областен кръг на олимпиадата по математика
Ивана Иванова Панайотова V б - трето място
Кристиана Пламенова Парушева V б – трето място

Oбластен кръг на олимпиадата по БЕЛ
Валерия Радостинова Танкова VI б – първо място
Изабел Иванова Иванова VI б – първо място
Радост Радостинова Йовкова VI в – второ място
Стоян Стоянов Иванов VI в – трето място
Марианна Емилова Кирилова VII б – първо място
Саманта Християнова Пенева VII а – второ място
Йоана Владимирова Демирева VII в – трето място

Областен кръг на олимпиадата по география и икономика
Светлин Славов Славов VI г – второ място
Марианна Емилова Кирилова VII б – първо място, класирана за национален кръг

Областен кръг на олимпиадата по биология и ООС
Марианна Емилова Кирилова VII б – второ място
Явор Иванов Георгиев VII г – трето място

Областен кръг на олимпиада по история и цивилизация

Иван Димитров Кънев – V а клас – трето място
Евгени Емилиянов Петров – VI а клас – първо място
Слави Красен Вълков – VI а клас – второ място
Валерия Радостинова Танкова - VI б клас – трето място
Кристиан Валентинов Георгиев - VII а клас – второ място
Марианна Емилова Кирилова - VII б клас – първо място, класирана за национален кръг

Областен кръг на олимпиадата по химия и ООС

1.
Вениамин Стефанов Тенев VII б – първо място, класиран за национален кръг
2.
Мартин Николаев Колев VII в – второ място, класиран за национален кръг
3.
Марианна Емилова Кирилова VII б – трето място, класирана за национален кръг
3.
Даниел Антонов Чираков VII а – трето място, класиран за национален кръг

Д
аниел Антонов Чираков – VII а клас – пето място на НАЦИОНАЛНИЯ КРЪГ НА XLVIII ОЛИМПИАДА ПО ХИМИЯ И ОПАЗВАНЕ НА ОКОЛНАТА СРЕДА
Марианна Емилова Кирилова
- VII б клас – шесто място на НАЦИОНАЛНИЯ КРЪГ НА XLVIII ОЛИМПИАДА ПО ХИМИЯ И ОПАЗВАНЕ НА ОКОЛНАТА СРЕДА

Класирани за национален кръг на националното състезание „Ключът на музиката“

Валерия Радостинова Танкова - VI б
Мила Красинова Петкова - VI б
Елица Христова Баева - VI б

2014/2015 учебна година

Класирани ученици в областните кръгове на олимпиадите

Областен кръг на олимпиадата по Химия и ООС
Георги Славов Славов
VII Г   – Първо място. Сребърен медал на националния кръг на олимпидата.
Мария Росенова Събева VII А – Второ място
Илина Ивелинова Жечева VII А – Трето място
Диляна Тошкова Гичева VII А – Трето място
Областен кръг на олимпиадата по математика
Мила Красинова Петкова - I място в областен кръг на олимпиадата по математика
Диляна Тошкова Гичева - I място в областен кръг на олимпиадата по математика
Валерия Радостинова Танкова - II място в областен кръг на олимпиадата по математика
Георги Славов Славов - II място в областен кръг на олимпиадата по математика
Слави Красен Вълков - III място в областен кръг на олимпиадата по математика
Областен кръг на олимпиадата по География и икономика
Светлин Славов Славов V клас - Първо място
Изабел Иванова Иванова V клас - Второ място
Мариана Емилова Кирилова VI клас - Първо място
Бисер Станимиров Стойчев VI клас - Трето място
Георги Славов Славов VII клас - Първо място
Ванина Василева Вълкова VII клас - Второ място
Ивайло Венков Господинов VII клас - Трето място
Областен кръг на олимпиадата по Български език и литература
Радост Радостинова Йовкова V клас – Първо място
Валерия Радостинова Танкова V клас – Второ място
Стоян Стоянов Иванов V клас – Трето място
Саманта Християнова Пенева VI клас – Второ място
Изабел Иванова ИвановаТрето място
Областен кръг на олимпиадата по Биология и здравно образование
Ванина Василева Вълкова
VII клас - I място
Борис Иванов Чавдаров VII клас – II място
Областен кръг на олимпиадата по История и цивилизация
Евгени Емилиянов Петров V а  клас – Първо място
Валерия Радостинова Танкова V  клас – Трето място
Марианна Емилова Кирилова  VI б клас – Първо място
Кристиян Валентинов Георгиев VI а клас – Трето място

Класирани ученици в математически турнири и състезания по английски език и музика


Диляна Тошкова Гичева - I място в Коледно математическо състезание, II място в математически турнир "Иван Салабашев", I място в областен кръг на математическо състезание "Европейско Кенгуру"

Марианна Емилова Кирилова - II място в Областен математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков", III място в математически турнир "Иван Салабашев"

Александрина Алексиева Велева - I място в училищен кръг на състезание по английски език на Асоциацията на Кембридж училищата в България /Ниво A1/

Бисер Станимиров Стойчев - I място в училищен кръг на състезание по английски език на Асоциацията на Кембридж училищата в България /Ниво Pre-intermediate (A2)/

Илина Ивелинова Жечева - I място в училищен кръг на състезание по английски език на Асоциацията на Кембридж училищата в България /Ниво Pre-intermediate (A2)/

Никол Иванова Панова VI клас - Второ място на XIV фестивал на руската песен

2013/2014 учебна година

Велиян Христов Великов - сребърен медал в национален кръг на състезанието по английски език на Асоциацията на Кеймбридж училищата в България


Диляна Тошкова Гичева
- I място в есенен математически турнир "Черноризец Храбър", I място в Математически турнир "Иван Салабашев", I място в Коледно математическо състезание, I място в Математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков", - III място в областен кръг на Международно математическо състезание "Европейско кенгуру"

Тина-Мария Димитрова Бурова - I място в Коледно математическо състезание, I място в Математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков", II място в Математически турнир "Иван Салабашев", II място във Великденско математическо състезание

Марианна Емилова Кирилова
- II място в Коледно математическо състезание, II място в Математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков"
Георги Славов Славов
- II място в Математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков"

Димитър Киров Русев
- III място в Коледно математическо състезание
Деница Пенева Пенева
- III място в Математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков"
Вероника Петрова Георгиева - III място в Математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков"

Явор Иванов Георгиев - III място в областен кръг на Международно математическо състезание "Европейско кенгуру"

Симона Рачева - I място в конкурс за есе "Какво научих за моята баба/дядо?"

Класирани ученици в областните кръгове на олимпиадите

Тина-Мария Димитрова Бурова - I място в областен кръг на олимпиадата по химия и опазване на околната среда
Магдалена Стефкова Маркова - II място в областен кръг на олимпиадата по химия и опазване на околната среда
Силвия Валериева Егова - III място в областен кръг на олимпиадата по химия и опазване на околната средa
Освен класираните на първите три места предложени за участие в национален кръг на олимпиадата по химия и опазване на околната среда са и: Веселина Георгиева Георгиева, Саймън Росенов Терзиев, Елиза Росенова Чанева, Мария Динкова Динева, Димитър Николаев Колев, Вангелия Михайлова Лолова.
Допуснати до участие в национален кръг са: Тина-Мария Димитрова Бурова, Магдалена Стефкова Маркова, Силвия Валериева Егова, Веселина Георгиева Георгиева и Саймън Росенов Терзиев.
Класиране в национален кръг на 46-тата олимпиада по ХООС:

Тина-Мария Димитрова Бурова - четвърто място
Саймън Росенов Терзиев - шесто място
Силвия Валериева Егова - девето място


Марианна Емилова Кирилова - I място в областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация
Веселина Георгиева Георгиева
- I място в областен кръг на олимпиадата по математика
Мартин Николаев Колев
- II място в областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация
Велиян Христов Великов
- II място в областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация
Денислав Антонов Дойчев
- III място в областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация

Дони Ванев Иванов - II място в областен кръг на олимпиадата по физика

Жулиета Иванова Жекова - III място в областен кръг на олимпиадата по физика

НАГРАДЕНИ СЕДМОКЛАСНИЦИ за 24 МАЙ 2014 ГОДИНА


І. КАТЕГОРИЯ  „ЦЯЛОСТЕН ПРИНОС”

1. Тина – Мария Димитрова Бурова VІІ В
2. Веселина Георгиева Георгиева VІІ Б



ІІ. КАТЕГОРИЯ „ПРИРОДО–МАТЕМАТИЧЕСКИ НАУКИ”

1. Силвия Валериева Егова VІІ Б

2. Магдалена Стефкова Маркова VІІ Г
3. Саймън Росенов Терзиев VІІ В


ІІІ. КАТЕГОРИЯ „ХУМАНИТАРНИ НАУКИ”

1. Велиян Христов Великов VІІ Г

2. Пламен Стефанов Радев VІІ А
3. Денислав Антонов Дойчев VІІ А
4. Мария Василева Лолова VІІ Б

ІV. КАТЕГОРИЯ „СПОРТ”
1. Делян Гончев Стоянов VІІ В
2. Недялко Кръстев Йорданов VІІ А

3. Сава Василев Кондев VІІ Б
4. Рафаел Иванов Кънев VІІ В
5. Васил Иванов Вълев VІІ В
6. Нелина Калоянова Стефанова VІІ В
7. Мирослав Живков Минчев VІІ Г
8. Никола Живков Арнаудов VІІ Г  

V. КАТЕГОРИЯ „ИЗКУСТВО”

1. Пламена Стоянова Иванова VІІ А
2. Димитрия Николаева Колева VІІ А
3. Даниел Николаев Динев VІІ А
4. Вокална група

VІ. КАТЕГОРИЯ „УЧЕНИЧЕСКА АКТИВНОСТ”

Активно участие в ученическия съвет

1. Кристина Христова Бонева VІІ В
2. Борислава Красимирова Койчева VІІ В

Разгледай във facebook галерията със снимки от награждаването на 24 май 2014 година!

2012/2013 учебна година

Тина-Мария Димитрова Бурова - I място в математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков", I място в мат. състезание "Европейско Кенгуру", II място в Коледно математическо състезание
Диляна Тошкова Гичева - I място в мат. състезание "Европейско Кенгуру", II място в математически турнир „Черноризец Храбър”, III място в Коледно математическо състезание, II място във Великденско математическо състезание
Илиян Митков Русев - I място в математически турнир „Иван Салабашев”, I място в мат. състезание "Европейско Кенгуру"
Евгений Константинов Попов - I място в Коледно математическо състезание, II място в математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков"
Димитър Иванов Събев - I място в мат. състезание "Европейско Кенгуру", II място в математически турнир „Иван Салабашев”
Петър Димитров Петров - I място в математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков"
Димитър Русев - II място в Коледно математическо състезание
Ивайло Венков Господинов – III място в математически турнир „Иван Салабашев”
Божидар Николаев Въжаров – III място в математически турнир „Иван Салабашев”
Атанас Киров Атанасов - III място в математически турнир „Иван Салабашев”
Мария Росенова Събева - III място в математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков", I място във Великденско математическо състезание
Милица Тодорова Русева - III място в математически турнир "Проф. д-р Д. Табаков"
Мариа Руменова Стоянова - III място в мат. състезание "Европейско Кенгуру"
Симон Марио Павлов - I място във Великденско математическо състезание
Радина Станимирова Станева - III място във Великденско математическо състезание

Класирани ученици в областните кръгове на олимпиадите

Математика
Диляна Тошкова Гичева - второ място 5. клас
Георги Славов Славов - трето място 5. клас
Веселина Георгиева Георгиева - първо място 6. клас
Симон Марио Павлов - първо място 7. клас
Евгений Константинов Попов - трето място 7. клас

Физика
Атанас Киров Атанасов - второ място
Предложени за национален кръг: Атанас Киров Атанасов и Детелина Димитрова Касабова

Биология и здравно образование
Николета Миленова Такиева - трето място
Предложени за национален кръг: Николета Миленова Такиева и Симон Марио Павлов

Химия и опазване на околната среда
Петър Димитров Петров - първо място
Николай Росенов Начев - второ място
Симон Марио Павлов - трето място
Илин Агоп Папазян - трето място

Отлично представяне (над 75 т.): Йордан Георгиев Георгиев, Михаела Петрова Малинова, Даяна Дамянова Димова, Мариа Руменова Стоянова, Радина Станимирова Станева, Жулиен Светославов Монев
Допуснати до Национален кръг: Петър Димитров Петров, Николай Росенов Начев, Симон Марио Павлов, Илин Агоп Папазян.

Училището изпраща най-много седмокласници на олимпиадата от всички училища в страната.

Резултати от Национален кръг на олимпиадата по химия и опазване на околната среда:
Петър Димитров Петров - 96 т. - четвърти резултат
Симон Марио Павлов - 94 т. - седми резултат
Николай Росенов Начев - 92 т. - десети резултат
Илин Агоп Папазян - 91,5 т. - единадесети резултат

История и цивилизация
Георги Славов Славов -
трето място 5. клас
Тина-Мария Димитрова Бурова
- първо място 6. клас
Велиян Христов Великов - второ място 6. клас
Денислав Антонов Дойчев - трето място 6. клас
Радина Станимирова Станева - първо място 7. клас
Александър Владиславов Захариев - второ място 7. клас
Петър Димитров Петров - трето място 7. клас
Радина Станева - допусната до участие на Национален кръг с най-висок резултат в страната от Областния кръг


География и икономика
Александър Владиславов Захариев
- трето мястo в областен кръг на олимпиадата по география и икономика

Български език и литература
Радина Станимирова Станева - трето място на олимпиадата по БЕЛ

Английски език

Стефани Петрова - IV място в национален кръг на състезанието по английски език на Асоциацията на Кеймбридж училищата в България в ниво А2
Мария Росенова Събева -
IV място в национален кръг на състезанието по английски език на Асоциацията на Кеймбридж училищата в България в ниво А1
Михаела Мирославова Димитрова - V място в национален кръг на състезанието по английски език на Асоциацията на Кеймбридж училищата в България в ниво А1

Мила Иванова Йорданова - III място в регионален кръг на Spelling bee в град Бургас

НАГРАДЕНИ СЕДМОКЛАСНИЦИ за 24 МАЙ 2013 ГОДИНА

ЦЯЛОСТЕН ПРИНОС
Симон Марио Павлов VІІ Б клас
Радина Станимирова Станева VІІ Б клас
Петър Димитров Петров VІІ Г клас

ХУМАНИТАРНИ НАУКИ
Александър Владиславов Захариев VІІ Д клас
Мариа Руменова Стоянова VІІ А клас
Стефани Петрова Петрова VІІ Б клас
Мила Йорданова Йорданова VІІ Б клас
Таня Евгениева Йорданова VІІ В клас
Жени Кирилова Мечкова VІІ Д клас

ПРИРОДОМАТЕМАТИЧЕСКИ НАУКИ
Евгений Константинов Попов VІІ Д клас
Николай Росенов Начев VІІ Б клас + спорт
Димитър Иванов Събев VІІ В клас
Илин Агоп Папазян VІІ В клас
Николета Миленова Такиева VІІ Б клас + спорт

ИЗКУСТВО
Демитра Динкова Господинова VІІ Г клас
Милица Тодорова Русева VІІ Г клас
Велимира Светозарова Светиева VІІ Д клас
Вокална група
Диана Антонова Маркова VІІ А клас
Даяна Дамянова Димова VІІ А клас
Дарена Добромирова Карапавлова VІІ А клас
Ванеса Евгениева Митева VІІ А клас
Михаела Петрова Малинова VІІ А клас
Пламена Пламенова ТатеваVІІ А клас
Демитра Динкова Господинова VІІ Г клас
Диметра Миленова Минова VІІ Д клас
Таня Евгениева Йорданова VІІ В клас
Ажда Рамаданова Рамаданова VІІ В клас
Габриела Петрова Петрова VІІ В клас
Мария Георгиева Драганова VІІ В клас

СПОРТ
Атанас Киров Атанасов VІІ Б клас
Жулиен Светославов Монев VІІ Б клас

Илиян Митков Русев  VІІ Б клас
Вълко Фарид Незами VІІ Б клас
Николай Атанасов Бодуров VІІ Г клас
Пламена Пламенова Татева VІІ А клас
Станка Николаева Тодорова VІІ Г клас
Александра Емилова Цанкова VІІ Г клас


Отбор по баскетбол - момичета
Десислава Михайлова Балтаджиева VІІ Г клас

Тициана Светланова Илиева VІІ А клас
Ванеса Евгениева Митева VІІ А клас
Соня Димитрова Трифонова VІІ А клас
Диана Антонова Маркова VІІ А клас
Милица Димчева Ненова VІ В клас
Ивана Дианова Михнева VІ Б клас
Грациела Иванова Иванова VІ Б клас
Веселина Георгиева Георгиева VІ Б клас
Силвия Валериева Егова VІ Б клас


"ЩЕДРО СЪРЦЕ"
Нели Йорданова Ботушева VІІ Г клас
Биляна Димитрова Раданова VІІ Г клас
Десислава Михайлова Балтаджиева VІІ Г клас


Галерия със снимки от награждаването:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.443393902422885.1073741828.240914219337522&type=1&l=4a84279f40

2011/2012 учебна година

Димитър Каразапрянов - I място и златен медал на 44-тата Национална олимпиада по химия и опазване на околната среда
Аделина Фендрина - III място и бронзов медал на 44-тата Национална олимпиада по ХООС
Мария Вълева - IV място на 44-тата Национална олимпиада по ХООС
Василен Георгиев - VIII място на 44-тата Национална олимпиада по ХООС
Атанас Котов - отлично представяне на 44-тата Национална олимпиада по ХООС
Елеонора Славкова - отлично представяне на 44-тата Национална олимпиада по ХООС

Тина-Мария Димитрова Бурова - I място в Коледно математическо състезание, II място в Математическо състезание "Европейско кенгуру", I място в областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация.
Веселина Георгиева Георгиева - III място в Коледно математическо състезаниe
Илиян Митков Русев - I място в Коледно математическо състезание
Димитър Иванов Събев - I място в Коледно математическо състезание, I място в Математическо състезание "Европейско кенгуру".
Евгений Константинов Попов - II място в Коледно математическо състезание
Петър Димитров Петров - II място в Коледно математическо състезание
Димитър Антоан Каразапрянов - III място в Коледно математическо състезание

Евгений Константинов Попов
- I място в Математически турнир "Иван Салабашев"
Василен Емилов Георгиев - II място в Математически турнир "Иван Салабашев"
Димитър Антоан Каразапрянов - III място в Математически турнир "Иван Салабашев"
Никола Радославов Терзив - III място в Математически турнир "Иван Салабашев"
Славяна Дианова Червенкондева - III място в Математически турнир "Иван Салабашев"
Даниел Динев - II място в Математическо състезание "Европейско кенгуру"
Дони Иванов - III място в Математическо състезание "Европейско кенгуру"

Денислав Антонов Дойчев - II място в областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация Йордан Георгиев Георгиев - I място в областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация Радина Станимирова Станева - I място в областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация
Стефани Петрова Петрова - II място в областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация Адeлина Георгиева Фендрина - I място в областен кръг на олимпиадата по история и цивилизация, I място в областен кръг на олимпиадата по физика
Мария Вълева - III място в областен кръг на олимпиадата по физика

Александра Юриева Йорданова - ІІІ място на Областен кръг на олимпиадата по География и икономика - учебно съдържание 5. клас
Петър Димитров Петров - ІІ място на Областен кръг олимпиадата  по Математика, ІІІ място на Областен кръг на олимпиадата по География и икономика – учебно съдържание 6. клас
Василен Емилов Георгиев - І място на Областен кръг на олимпиадата по Химия и ООС, І място на Областен кръг на олимпиадата по География и икономика – учебно съдържание 7. клас
Борис Дойчинов Андреев - ІІ място на Областен кръг на олимпиадата по География и икономика, учебно съдържание 7. клас
Десислава Галинова Пенева - ІІІ място на Областен кръг на олимпиадата по География и икономика, учебно съдържание 7. клас

Димитър Антоан Каразапрянов - ІІІ място на Областен кръг на олимпиадата по биология и здравно образование

Тина-Мария Димитрова Бурова - І място на Областен кръг олимпиадата  по Математика - учебно съдържание 5. клас
Димитър Антоан Каразапрянов - І място на Областен кръг олимпиадата  по Математика - учебно съдържание 7. клас
Радина Станимирова Станева -  ІІІ място на Областен кръг олимпиадата  по Математика– учебно съдържание 6. клас
Веселина Георгиева Георгиева - ІІІ място на Областен кръг на олимпиадата по Български език и литература– учебно съдържание 5. клас

НАГРАДЕНИ СЕДМОКЛАСНИЦИ за 24 МАЙ 2012 ГОДИНА

ЦЯЛОСТЕН ПРИНОС
Димитър Антоан Каразапрянов VІІ А клас
Аделина Георгиева Фендрина VІІ А клас
Мария Валентинова Вълева VІІ Б клас

ХУМАНИТАРНИ НАУКИ
Славяна Дианова Червенкондева VІІ А клас
Мартина Диянова Друмева VІІ Б клас
Славея Йорданова Никова VІІ Б клас

ПРИРОДОМАТЕМАТИЧЕСКИ НАУКИ
Василен Емилов Георгиев VІІ Г клас
Никола Радославов Терзиев VІІ Б клас
Елеонора Христова Славкова VІІ Б клас
Атанас Георгиев Котов VІІ Б клас

ИЗКУСТВО
Ваня Бориславова Симеонова VІІ В клас
Ренета Антонова Илиева VІІ А клас
Вокална група на училището


СПОРТ
Кристиян Драгомиров Добрев VІІ Б клас

Силвия Георгиева Битева VІІ А клас
Боряна Бориславова Савова VІІ А клас
Ивайла Анжел Симеонова VІІ А клас
Иван Николаев Узунов VІІ В клас
Семра Веждинова Бекирова VІІ В клас
Гергана Михайлова Щилиянова VІІ В клас

Мажоретен състав на училището

1. Милена Ценкова Минкова VІІ Б клас
2. Катерина Пламенова Пеева VІІ Б клас
3. Мария Пламенова Такиева VІІ А клас

Клуб по спортно ориентиране

Станислав Руменов Стоилов VІІ А клас
Стефан Стоянов Йорданов VІІ А клас
Евгения Миткова Митева VІІ А клас
Анастасия Наскова Михалева VІІ А клас
Александра Стефанова Минчева VІІ Б клас
Йоанна Иванова Ножичкова VІІ Б клас
Мария Петрова Иванова VІІ В клас
Атанас Христов Димитров VІІ В клас

 
 

1стр.       2стр.

 
Назад към съдържанието | Назад към главното меню